Σημεία Αναφοράς Δήμων

ΔήμοςΣημείο ΑναφοράςΑρμόδιος ΕπικοινωνίαςΤηλέφωνοEmail
Άνδρου Νομού ΚυκλάδωνΑυτοτελές Τμήμα Προγραμματισμού Οργάνωσης , Πληροφορικής και Διαφάνειας
  • Ευαγγελία Χαλά (Αναπλ. Προϊσταμένη)
  • 2282360220
Άργους Ορεστικού Νομού ΚαστοριάςΤμήμα Διοικητικών Υπηρεσιών Γραφείο Κοινωνικής Προστασίας, Παιδείας & Πολιτισμού
  • Όλγα Ζήση (ΤΕ17 Διοικητικού Λογιστικού)
  • 2467351319
Άργους-Μυκηνών Νομού ΑργολίδοςΤμήμα Παιδείας, Διά Βίου Μάθησης, Πολιτισμού και Τουρισμού της Δ/νσης Κοινωνικής Προστασίας Πολιτισμού και Τουρισμού
  • Νικόλαος Παπαϊωάννου (Προϊστάμενος Τμήματος)
  • 2751361216
Έδεσσας Νομού ΠέλλαςΤμήμα Κοινωνικής Προστασίας
  • Ευτέρπη Παπαδοπούλου (ΔΕ Διοικητικού)
  • 2381350080
Ήλιδας Νομού ΗλείαςΔιεύθυνση Διοίκηση & Πρόνοιας
  • Ιωάννης Κόλλιας (Προϊστάμενος Δ/νσης)
  • Αγγελική Λεβέντη (Προϊσταμένη Τμήματος Κοινωνικής Προστασίας και Αλληλεγγύης)
  • 2622360520
  • 2622360564
Ύδρας Νομού ΑττικήςΓραφείο Διοίκησης
  • Σταματίνα Δηλαβέρη (Προϊσταμένη του Τμήματος)
  • 2298320203
Αίγινας Νομού ΑττικήςΑυτοτελές Τμήμα Παιδείας, Πολιτισμού, Αθλητισμού και Κοινωνικής Προστασίας
  • Σοφία Χατζίνα (Προϊσταμένη)
  • 2297320054
Αβδήρων Νομού ΞάνθηςΤμήμα Κοινωνικής Προστασίας, Πάιδείας, Αθλητισμού, Νέας Γενιάς και Πολιτισμού
  • Δέσποινα Παραστατίδου (Προϊσταμένη)
  • 2541352555
Αγίας Βαρβάρας Νομού ΑττικήςΤμήμα Κοινωνικής Προστασίας και Προαγωγής Δημόσιας Υγείας της Δ/νσης Κοινωνικής Πολιτικής
  • Φωτεινή Σμυρνή (Προϊσταμένη του Τμήματος)
  • 2132019365
Αγίας Παρασκευής Νομού ΑττικήςΔ/νση Κοινωνικής Πολιτικής και Αλληλεγγύης
  • Αντωνία Γκίνη (Διευθύντρια)
  • 2132004594
Αγίου Βασιλείου Νομού ΡεθύμνηςΤμήμα Διοικητικών Υπηρεσιών
  • Μαρία Παπαδάκη (ΔΕ Διοικητικού)
  • 2832340225
Αγίου Δημητρίου Νομού ΑττικήςΤμήμα Υγείας και Πρόνοιας
  • Αθανάσιος Μπαμπάνας (ΤΕ Φυσικοθεραπευτών)
  • 2109754035
  • 2109738093
Αγίου Ευστρατίου Νομού ΛέσβουΓραφείο Δημάρχου
  • Μαρία Κακαλη (Δήμαρχος)
  • 2254093210
Αγίου Νικολάου Νομού ΛασιθίουΤμήμα Κοινωνικής Προστασίας και Παιδείας
  • Σουλαδάκη Ευαγγελία (Κοινωνική Λειτουργός, Τμήμα Κοινωνικής Προστασίας και Παιδείας της Διεύθυνσης Διοικητικών Υπηρεσιών)
  • Τσάκωνα Νικολέτα (Αναπληρώτρια Προϊσταμένη του Τμήματος Κοινωνικής Προστασίας και Παιδείας της Διεύθυνσης Διοικητικών Υπηρεσιών)
  • 2841021631
  • 2841021866
Αγίων Αναργύρων-Καματερού Νομού ΑττικήςΔιεύθυνση Κοινωνικής Πολιτικής
  • Αγγελική Οικονομοπούλου (Διευθύντρια)
  • Αικατερίνη Τζανετή (ΤΕ Κοινωνικών Λειτουργών)
  • 2132039939
  • 2132039930
Αγαθονησίου Νομού ΔωδεκανήσουΑυτοτελές Γραφείο Διοικητικών και Οικονομικών Υπηρεσιών-Διαφάνειας-Προγραμματισμού και Τοπικής Οικονομικής Ανάπτυξης-Κοινωνικής Προστασίας, Παιδείας, και Πολιτισμού-Διοικητικής Βοήθειας και Δημοτικής Αστυνομίας
  • Κωνσταντίνος Κόττορος (ΔΕ Διοικητικού Λογιστικού)
  • Σακελλάρης Γιαμαίος (ΔΕ1 Διοικητικού Λογιστικού)
  • 2247029009
Αγιάς Νομού ΛάρισαςΤμήμα Κοινωνικής Προστασίας, Παιδείας και Πολιτισμού
  • Θεόδωρος Γκασδράνης (Προϊστάμενος)
  • 2494350314
Αγκριστρίου Νομού ΑττικήςΓραφείο Δημάρχου
  • Ιωάννης Αθανασίου (Δήμαρχος)
  • 2297091260
Αγράφων Νομού ΕυρυτανίαςΑυτοτελές Τμήμα Διοικητικών Υπηρεσιών
  • Ουρανία Παπαροϊδάμη (ΤΕ Γεωπονίας)
  • 2237351316
Αγρινίου Νομού ΑιτωολοακαρνανίαςΔιεύθυνση Κοινωνικής Προστασίας και Δημόσιας Υγείας
  • Αικατερίνη Αδάμου (ΔΕ Διοικητικού)
  • Πολυξένη Χούση (ΠΕ Διοικητικού)
  • 2641363412
  • 2641363408
Αθηναίων Νομού ΑττικήςΤμήμα Πολιτικών Ισότητας και Αντιμετώπισης Διακρίσεων της Διεύθυνσης Κοινωνικής Αλληλεγγύης
  • Γεωργία Μπούρη (ΤΕ Κοινωνικών Λειτουργών Προϊσταμένη του εν λόγω τμήματος)
  • Αντωνία Μπαλτά (ΤΕ Κοινωνικών Λειτουργών)
  • 2105210634
  • 2105210701
Αιγαλέου Νομού ΑττικήςΤμήμα Υποδομών της Δ.Τ.Υ
  • Βασιλική Στούμπου (ΠΕ Αρχιτεκτόνων Μηχανικών)
  • 2132044840
Αιγιαλείας Νομού ΑχαϊαςΑυτοτελές Τμήμα Κοινωνικής Προστασίας Παιδείας και Πολιτισμού
  • Σπύρος Χατζής (ΔΕ Διοικητικού)
  • Μαρία Παπαχριστοπούλου (ΔΕ Διοικητικού)
  • 2691026136
Ακτίου-Βόνιτσας Νομού ΑιτολοακαρνανίαςΓραφείο Κοινωνικής Πολιτικής και Ισότητας των Φύλων του Αυτοτελούς Τμήματος Κοινωνικής Προστασίας, Παιδείας και Πολτισμού
  • Κωνσταντίνα Καραΐσκου (ΤΕ Κοινωνικών Λειτουργών)
  • 2243059003
Αλίμου Νομού ΑττικήςΔιεύθυνση Κοινωνικών Υπηρεσιών
  • Ουρανία Ζαχαροπούλου, Αικατερίνη Γκίκα (ΠΕ Ιατρών ,ΤΕ Κοινωνικών Λειτουργών)
  • 2109883140
  • 2109853580
Αλεξάνδρειας Νομού ΗμαθίαςΑυτοτελές Τμήμα Κοινωνικής Προστασίας Παιδείας και Πολιτισμού
  • Γιαννούλα Μπεσιροπούλου (ΤΕ Κοινωνικών Λειτουργών)
  • 2333053071
  • 2333053072
Αλεξανδρούπολης Νομού ΈβρουΔιεύθυνση Κοινωνικής Προστασίας , Παιδείας και Αθλητισμού
  • Τριάδα Τσακιρούδη (Αν. Προϊσταμένη)
  • 2551088142
  • 2551022111
Αλιάρτου-Θεσπιέων Νομού ΒοιωτίαςΔιεύθυνση Διοικητικών & Οικονομικών Υπηρεσιών
  • Αντώνιος Αντωνίου (Διευθυντής)
  • 2268350235
  • 2268350225
Αλμυρού Νομού ΜαγνησίαςΑυτοτελές Τμήμα Κοινωνικής Προστασίας Παιδείας και Πολιτισμού - Γραφείο Κοινωνικής Πολιτικής
  • Χρήστος Βασιλάκος (Προϊστάμενος Γραφείου Κοινωνικής Πολιτικής)
  • 2422350269
Αλμωπίας Νομού ΠέλλαςΤμήμα Κοινωνικής Προστασίας Παιδείας Πολιτισμού Αθλητισμολύ και Νέας Γενιάς
  • Ευδοκία Χατζηαβραμίδου (ΠΕ Διοικητικού)
  • Πασχαλίνα Βαρδάρη (ΔΕ Διοικητικού)
  • 2384021300
Αλοννήσου Νομού ΜαγνησίαςΤμήμα Τοπικής και Οικονομικής Ανάπτυξης
  • Ιόλη Δημητρακοπούλου (ΔΕ1 Διοικητικού Προϊσταμένη του εν λόγω τμήματος)
  • 2424350206
Αμαρίου Νομού ΡεθύμνουΤμήμα Διοικητικών Υπηρεσιών - Γραφείο Προσωπικού
  • Μιχαήλ Μανουσάκης (ΔΕ Διοικητικού)
  • 2833340218
Αμαρουσίου Νομού ΑττικήςΟργανισμός Κοινωνικής Πολιτικής και Αλληλεγγύης
  • Ευφροσύνη Γιαννακού (Αν. Προϊσταμένη Τμήματος Κοινωνικής Προστασίας, Κοινωνική Λειτουργός)
  • 2132031920
Αμοργού Νομού ΚυκλάδωνΑυτοτελές Γραφείο Κοινωνικής Προστασίας, Παιδείας και Πολιτισμού
  • Σοφία Νομικού (ΠΕ Διοικητικού)
  • 2285360222
Αμπελοκήπων Μενεμένης Νομού ΘεσσαλονίκηςΔιεύθυνση Κοινωνικής Προστασίας-Παιδείας-Αθλητισμού-Πολιτισμού
  • Μαγδαληνή Ρουσσέτη (Προϊσταμένη της Διεύθυνσης)
  • Αικατερίνη Πασχαλίδου (Προϊσταμένη του Τμήματος Υγείας Πρόνοιας και Κοινωνικής Πολιτικής)
  • 2310725775
  • 2310729275
Αμυνταίου Νομού ΦλώριναςΤμήμα Κοινωνικής Προστασίας, Παιδείας, Πολιτισμού και Αθλητισμού της Δ/νσης Διοικητικών και Κοινωνικών Υπηρεσιών
  • Αβραάμ Θεοδωρίδης (ΠΕ Διοικητικός-Κοινωνιολόγος)
  • 2386350116
Αμφίκλειας-Ελάτειας Νομού φθιώτιδοςΑυτοτελές Τμήμα Κοινωνικής Προστασίας, Παιδείας και Πολιτισμού Προϊσταμένη του Τμήματος
  • Κωνσταντίνα Χριστοδούλου (ΤΕ Βρεφονηπιοκόμων)
  • 2234049786
Αμφίπολης Νομού ΣερρώνΓραφείο Δημάρχου
  • Στέργιος Φραστανλής (Δήμαρχος)
  • 2324350100
Αμφιλοχίας Νομού ΑιτωλοακαρνανίαςΤμήμα Κοινωνικής Αλληλεγγύης της Διεύθυνσης Αλληλεγγύης και Κοινωνικών Υποθέσεων
  • Ελευθερία Τσιαντή (Προϊσταμένη Τμήματος)
  • 2642022067
Ανάφης Νομού ΚυκλάδωνΓραφείο Δημάρχου
  • Ιάκωβος Ρούσσος (Δήμαρχος)
  • 2286061266
Ανατολική Σάμου Νομού ΣάμουΔιεύθυνση Κοινωνικής Πρόνοιας
  • Σοφία Θάνου (ΠΕ Κοινωνιολόγων)
  • 2273353448
  • 2273353450
Ανατολικής Μάνης Νομού ΛακωνίαςΑυτοτελές Τμήμα Κοινωνικής Προστασίας, Παιδείας και Πολιτισμού
  • Ιωάννα Παναγιωτούνη (ΔΕ Διοικητικού)
  • 2733023888
Ανδρίτσαινας-Κρεστενών Νομού ΗλείαςΤμήμα Κοινωνικής Προστασίας , Παιδείας και Πολιτισμού
  • Χαράλαμπος Τριαντόπουλος (ΤΕ19 Πληροφορικής, Αναπλ. Προϊστάμενος του Τμήματος Κοινωνικής Προστασίας, Παιδείας και Πολιτισμού)
  • 2625360033
Ανδραβίδας ΚυλλήνηςΤμήμα Κοινωνικής Προστασίας, Παιδείας και Πολιτισμού
  • Ιωάννα Καλφιώτη (Αναπλ.Προϊσταμένη του Τμήματος)
  • 2623360411
Αντιπάρου Νομού ΚυκλάδωνΓραφείο Δημάρχου
  • Κωνσταντίνος Μανωλίκης (Υπηρεσία Καθαριότητας)
  • 2284061570
Ανωγείων Νομού ΡεθύμνηςΓραφείο Δημάρχου
  • Σωκράτης Κεφαλογιάννης (Δήμαρχος)
  • Ειρήνη Σουλτάτου (Προϊσταμένη της Κοινωνικής Υπηρεσίας)
  • 2834032500
  • 2834031484
  • 2834031411
Αποκορώνου Νομού ΧανίωνΚέντρο Κοινότητας
  • Χρυσούλα Μπενάκη (Αναπλ. Προϊσταμένη Αυτοτελούς τμήματος κοινωνικής προστασίας παιδείας και Πολιτισμού)
  • 2825340312
Αργιθέας Νομού ΚαρδίτσαςΚΕΠ
  • Βασιλική Κίσσα (ΠΕ Διεκπεραίωσης Πολιτών)
  • 2445031621
Αργοστολίου Νομού ΚεφαλληνίαςΑυτοτελές Τμήμα Πρόνοιας και Κοινωνικής Προστασίας
  • Αλεξάνδρα Παπαναστασάτου (ΤΕ Κοινωνικών Λειτουργών)
  • 2671022506
Αριστοτέλη Νομού ΧαλκιδικήςΑυτοτελές Τμήμα Κοινωνκής Προστασίας-Παιδείας και Πολιτισμού
  • Γεωργία Γκότσου (ΤΕ Βρεφονηπιοκόμων)
  • 2372022429
Αρριανών Νομού ΡοδόπηςΓραφείο Δημάρχου
  • Ανθούλα Κωστενίδου (Προϊσταμένη Αυτοτελούς Τμήματος Κοινωνικής Προστασίας, Παιδείας και Πολιτισμού)
  • 2531352815
Αρταίων Νομού ΆρταςΤμήμα Κοινωνικής Μέριμνας και Εθελοντισμού της Διεύθυνσης Κοινωνικής Μέριμνας, Παιδείας και Αθλητισμού
  • Αικατερίνη Παπαϊωάννου (ΤΕ Κοινωνικής Εργασίας)
  • Ευανθία Τάγκα (ΤΕ Κοινωνικών Λειτουργών)
  • 2681362161
Αρχαίας Ολυμπίας Νομού ΗλείαςΑυτοτελές Τμήμα Κοινωνικής Προστασίας , Παιδείας και Πολιτισμοιύ
  • Βασιλική Σπηλιοπούλου (ΠΕ Διοικητικών)
  • 2624022549
Αρχανών-Αστερουσίων Νομού ΗρακλείουΤμήμα Κοινωνικής Προστασίας , Παιδείας και Πολιτισμού
  • Ευάγγελος Τζούκας (ΠΕ Κοινωνιολόγων)
  • 2813401155
Ασπρόπυργου Νομού ΑττικήςΔιεύθυνση Κοινωνικής Προστασίας
  • Παρασκευή Θεοδοσίου (ΤΕ Κοινωνικών Λειτουργών)
  • 2105573978
Αστυπάλαιας Νομού ΔωδεκανήσουΑυτοτελές γραφείο Κοινωνικής Πολιτικής Προστασίας
  • Μαρούλλα Σταυλά (ΤΕ Κοινωνικών Λειτουργών)
  • Ντανιλτσένκο Αλεξάντρ (ΤΕ Τεχνολόγων Πολιτικών Μηχανικών του Αυτοτελούς Τμήματος Τεχνικών Υπηρεσιών)
  • 2243061937
  • 2243062222
Αχαρνών Νομού ΑττικήςΤμήμα Εφαρμογής Προγραμμάτων Κοινωνικής Προστασίας της Διεύθυνσης Κοινωνικής Πολιτικής
  • Μερόπη Σαράντου (Προϊσταμένη Τμήματος)
  • 2132123111
Βάρης-Βούλας-ΒουλιαγμένηςΤμήμα Κοινωνικής Πολιτικής και Πολιτικών Ισότητας Φύλων της Διεύθυνσης Κοινωνικής Πολιτικής, Παιδείας, Αθλητισμού και Πολιτισμού
  • Ιωάννα Χατζάτογλου (Προϊσταμένη του Τμήματος Δημόσιας Υγείας προστασίας και προαγωγής)
  • 2132019914
Βέλου Βόχας Νομού ΚορινθίαςΑυτοτελές Γραφείο Κοινωνικής Προστασίας, Παιδείας, Πολιτισμού και Αθλητισμού
  • Γεωργία Γκορίτσα (ΤΕ Τεχνολόγων Γεωπονίας)
  • Αδαμαντία Βουρλιωτάκη (ΥΕ Οικογενειακών Βοηθών)
  • 2742360333
  • 2742360308
Βέροιας Νομού ΗμαθίαςΤμήμα Κοινωνικής Πολιτικής & Ισότητας Φύλων
  • Ευανθία Τόλιου (ΠΕ Αγρονόμων-Τοπογράφων-Μηχανικών)
  • Ουρανία Ξενοπούλου (ΔΕ Διοικητικού)
  • 2331350560
  • 2331353819
Βελβεντού Νομού ΚοζάνηςΑυτοτελές Τμήμα Κοινωνικής Προστασίας, Παιδείας και Πολιτισμού
  • Ευθυμία Λόκανα (Αναπλ. Προϊσταμένη Τμήματος)
  • 2464031452
  • 2464350300
Βιάννου Νομού ΗρακλείουΠρόγραμμα Βοήθεια στο Σπίτι
  • Μαρία Καρτσάκη (ΤΕ Νοσηλευτών)
  • 2895022500
Βισαλτίας Νομού ΣερρώνΤμήμα Κοινωικής Προστασίας, Παιδείας και Πολιτισμού(Γραφείο Κοινωνικής Πολιτικής και Ισότητας των Φύλων)
  • Μόρφω Μητρούδη (ΠΕ1 Διοικητικών)
  • Στέλλα Γούσιου (ΠΕ1 Διοικητικών)
  • 2322353421
  • 2322353443
Βοϊου Νομού ΚοζάνηςΓραφείο Δημάρχου
  • Χρήστος Ζευκλής (Δήμαρχος)
  • 2465350109
Βριλησσίων Νομού ΑττικήςΟργανισμός Κοινωνικής Προστασίας και Αλληλεγγύης
  • Ηλίας Μποζάς - Ελένη Φιλίππου (Προϊστάμενος Τμήματος Κοινωνικής Πολιτικής και Υγείας)
  • 2106135611
  • 2106135540
Βόλβης Νομού ΘεσσαλονίκηςΓραφείο Δημάρχου
  • Κωνσταντίνος Νεστορούδης (ΠΕ Διοικητικών)
  • 2397026666
  • 2397061661
Βόλου Νομού ΜαγνησίαςΤμήμα Κοινωνικής Προστασίας της Δ/νσης Κοινωνικής Προστασίας, ΚΑΠΗ και Δημόσιας Υγείας
  • Χρυσοβαλάντης Καλτσάς (ΠΕ Κοινωνιολόγων)
  • 2421353155
Βόρειας Κέρκυρας Νομού ΚερκύραςΓραφείο Δημάρχου
  • Αλέξανδρος Ζέλιος (ΠΕ Διοικητικού Οικονομικού)
  • 2663360158
Βόρειας Κυνουρίας Νομού ΑρκαδίαςΑυτοτελές Γραφείο Κοινωνικής Προστασίας, Παιδείας και Πολιτισμού
  • Δημήτριος Κουρμπέλης (ΔΕ1 Διοικητικού)
  • 2755360131
Βόρειων Τζουμέρκων Νομού ΙωαννίνωνΓραφείο Δημάρχου
  • Κωνσταντινιά Τάτση (ΤΕ Βρεφονηπιοκόμων)
  • 2659360235
Βύρωνα Νομού ΑττικήςΔ/νση Κοινωνικής Πολιτικής και Υγείας, Τμήμα Ευπαθών Κοινωνικών Ομάδων, κοινωνικής μέριμνας, οικογένειας και παιδιού, προώθησης πολιτικών ισότητας των φύλων και ΑΜΕΑ
  • Ειρήνη Πετρουτσοπούλου (Αν. Προισταμένη)
  • 2107641702
  • 2107624403
Γαλατσίου Νομού ΑττικήςΤμήμα Ψυχοκοινωνικής Στήριξης και Ανάπτυξης της Διεύθυνσης Κοινωνικής Πολιτικής και Υγείας
  • Ρόζα - Μαρία Σκλάβου (Αναπλ. Προϊσταμένη του Τμήματος)
  • Μαρία Μαστρογιάννη (ΔΕ Διοικητικού)
  • 2102222011
Γαύδου Νομού ΧανίωνΓραφείο Δημάρχου
  • Μανωλία Στεφανάκη (Δήμαρχος)
  • Σταύρος Ιωαννίδης (ΠΕ Διοικητικού)
  • 2823043031
  • 2823043024
Γεωργίου Καραϊσκάκη Νομού ΆρταςΓραφείο Δημάρχου
  • Περικλής Μίγδος (Δήμαρχος)
  • 2681360800
Γλυφάδας Νομού ΑττικήςΤμήμα Πρόνοιας και Κοινωνικής Πολιτικής & Ισότητας των Φύλων
  • Ευανθία Ευαγγέλου (ΤΕ Κοινωνικών Λειτουργών)
  • 2109647021
Γορτυνίας Νομού ΑρκαδίαςΓραφείο Δημάρχου
  • Αιμιλία Αρχόντα (ΤΕ Κοινωνικών Λειτουργών)
  • 2795360511
Γρεβενών Νομού ΓρεβενώνΑυτοτελές Τμήμα Κοινωνικής Προστασίας και Αλληλεγγύης , Παιδείας και Πολιτισμού και Πρόνοιας
  • Γεσθημανή Σαρουσαββίδου (Προϊσταμένη του Τμήματος)
  • 2462353404
Γόρτυνας Νομού ΗρακλείουΤμήμα Κοινωνικής Προστασίας Παιδείας και Πολιτισμιού
  • Όλγα Αμβράζη (Αναπλ. Προϊσταμένη Τμήματος)
  • 2892340334
Δάφνης Υμηττού Νομού ΑττικήςΤμήμα Κοινωνικής Προστασίας και Παιδείας
  • Σοφία Απέργη (Προϊσταμένη Τμήματος)
  • 2132037871
Δέλτα Νομού ΘεσσαλονίκηςΑυτοτελές Τμήμα Κοινωνικής Προστασίας, Δημόσιας Υγείας, Παιδείας, Αθλητισμού και Πολιτισμού
  • Βασιλική Νικολαΐδου (ΤΕ Κοινωνικής Εργασίας)
  • 2313301932
Δίου-Ολύμπου Νομού ΠιερίαςΓραφείο Δημάρχου
  • Γεωργία Μπεσλεμέ (Προϊσταμένη του Αυτοτελούς Τμήματος Κοινωνικής Προστασίας , Παιδείας και Πολιτισμού)
  • 2351351007
Δελφών Νομού ΦωκίδαςΑυτοτελές Τμήμα Κοινωνικής Προστασίας Αλληλεγγύης και Δημόσιας Υγείας
  • Μαρία Πλουμάκη (Αναπλ. Προϊσταμένη Τμήματος)
  • 2265350721
Δεσκάτης Νομού ΓρεβενώνΟργανισμός Κοινωνικής Προστασίας Αλληλεγγύης και Παιδείας
  • Θεόδωρος Μπούζμπας (Διοικητικός Υπάλληλος)
  • Φεβρωνία Κυπαρίσση (Υπάλληλος του ΚΕΠ)
  • 2462351801
  • 2462351828
Διδυμότειχου Νομού ΈβρουΑυτοτελές Τμήμα Κοινωνικής Πρόνοιας
  • Πασχάλης Λιτάκης (Προϊστάμενος Τμήματος)
  • 2553025829
Διονύσου Νομού ΑττικήςΑυτοτελές Τμήμα Κοινωνικής Προστασίας, Παιδείας Πολιτισμού
  • Ζωγραφιά Μπινιάρη (ΤΕ Κοινωνικών Λειτουργών)
  • 2108141243
Διρφύων-ΜεσσαπίωνΓραφείο Δημάρχου
  • Νικόλαος Κοκκάλας (ΠΕ Διοικητικού Οικονομικού)
  • 2228350203
Διστόμου Νομού ΒοιωτίαςΤμήμα ΚΕΠ
  • Νικόλαος Μπούρας (ΠΕ Διεκπεραίωσης Υποθέσεων Πολιτών, Προϊστάμενος Τμήματος ΚΕΠ)
  • 2267029000
Δομοκού Νομού ΦθιώτοδαςΤμήμα Κοινωνικής Προστασίας Παιδείας και Πολιτισμού
  • Ανδριανή Γκούβα (ΔΕ Διοικητικού)
  • 2232350213
Δοξάτου Νομού ΔράμαςΑυτοτελές Γραφείο Κοινωνικής Προστασίας, Παιδείας και Πολιτισμού/Κέντρο Κοινότητας
  • Ξανθίππη Γιαννοπούλου (Ψυχολόγος)
  • Μαρία Καλαϊτζίδου (Κοινωνική Επιστήμονας)
  • 2521352431
  • 2521352432
Δράμας Νομού ΔράμαςΤμήμα Κοινωνικής Πολιτικής και Πολιτικών Ισότητας των Φύλων
  • Ιωάννα Κωνσταντινίδου (Προϊσταμένη Τμήματος)
  • 2521351124
Δυτικής Αχαϊας Νομού ΑχαϊαςΑυτοτελές Τμήμα Κοινωνικής Προστασίας, Παιδείας και Πολιτισμού
  • Ασήμω Ηλιοπούλου (Προϊσταμένη Τμήματος)
  • 2693360423
Δυτικής Λέσβου Νομού ΛέσβουΔ/νση Κοινωνικής Προστασίας Παιδείας και Πολιτισμού , Δ/νση Επιχειρησιακού Σχεδιασμού
  • Νικόλαος Μυστεγνιώτης (Αναπλ. Προϊστάμενος)
  • Δημήτριος Μάντζαρης (ΠΕ Μηχανικών)
  • 2253350219
  • 2253350506
Δυτικής Μάνης Νομού ΛέσβουΚέντρο Εξυπηρέτησης Πολιτών
  • Ευάγγελος Ανδροβιτσανέας (Αντιδήμαρχος)
  • Δήμητρα Ξηρόκωστα (υπάλληλος του ΚΕΠ)
  • 2721360924
  • 2721064112
Δυτικής Σάμου Νομού ΣάμουΤμήμα Κοινωνικής Προστασίας, Παιδείας και Δημόσιας Υγείας
  • Ευθύμιος Δημητρέλιας (ΔΕ Διοικητικού)
  • 2273350827
Δωδώνης Νομού ΙωαννίωνΓραφείο Κοινωνικής Προστασίας, Παιδείας και Πολιτισμού
  • Αναστάσιος Θεοδωρής (ΠΕ1 Διοικητικού)
  • 2654360125
Δωρίδος Νομού ΦωκίδοςΤμήμα Κοινωνικής Προστασίας
  • Σπυριδούλα Πανουργιά (Προϊσταμένη Τμήματος)
  • 2634350022
Ελασσόνας Νομού ΛάρισαςΓραφείο Δημάρχου
  • Νικόλαος Γάτσας (Δήμαρχος)
  • 2493350224
  • 2493350254
  • 2493022160
Ελαφονήσου Νομού ΛακωνίαςΓραφείο Δημάρχου
  • Ευσταθία Λιάρου (Δήμαρχος)
  • 2734061370
Ελευσίνας Νομού ΑττικήςΔιεύθυνση Κοινωνικής Προστασίας, Παιδείας και Πολιτισμού
  • Κωνσταντία Ζγαντζούρη (Προϊσταμένη Δ/νσης)
  • 2131601430
Ελληνικού-Αργυρούπολης Νομού ΑττικήςΤμήμα Ασκησης Κοινωνικής Πολιτικής και Πολιτικών Ισότητας της Διεύθυνσης Κοινωνικών Υπηρεσιών
  • Χρυσάνθη Αυλωνίτη (ΤΕ Κοινωνικών Λειτουργών)
  • Ουρανία Αλεξάκη (ΤΕ Κοινωνικών Λειτουργών)
  • 2132026090
  • 2109961973
Εμμανουήλ Παππά Νομού ΣερρώνΔιεύθυνση Οικονομικών Υπηρεσιών
  • Κυριακή Μόσχου (Προϊσταμένη Διεύθυνσης Οικονομικών Υπηρεσιών)
  • 2321352624
Εορδαίας Νομού ΚοζάνηςΑυτοτελές Τμήμα Προγραμματισμού, Οργάνωσης & Πληροφορικής
  • Αικατερίνη Ίτσκου (ΠΕ Διοικητικού)
  • Μάριος Συμεωνίδης (ΔΕ Διοικητικού)
  • 2463350105
  • 2463350160
Επιδαύρου Νομού ΑργολίδοςΑυτοτελές Τμήμα Κοινωνικής Προστασίας, Αλληλεγγύης, Παιδείας , Πολιτισμού
  • Ιωάννης Κούβαλης (ΤΕ Κοινωνικός Λειτουργός)
  • Δήμητρα Λιάτα (ΤΕ Φυσικοθεραπείας)
  • 2753022058
Ερέτριας Νομού ΕυβοίαςΤμήμα Κοινωνικών Υπηρεσιών
  • Κανέλλα Τσιλίκουνα (ΔΕ Διοικητικού)
  • 2229350124
Ερμιονίδας Νομού ΑργολίδαςΑυτοτελές Τμήμα Τοπικής Οικονομικής Ανάπτυξης
  • Αικατερίνη Ελευθερίου (ΔΕ Διοκητικού Λογιστικού)
  • 2754360019
Ερυμάνθου Νομού ΑχαϊαςΑυτοτελές Τμήμα Κοινωνικής Προστασίας Παιδείας και Πολιτισμού
  • Αθανάσιος Μπίτσικας (ΔΕ Διοικητικού)
  • 2694360321
Ευρώτα Νομού ΛακωνίαςΤμήμα Ανθρώπινου Δυναμικού και Διοικητικής Μέριμνας
  • Γεώργιος Αποστολάκης (ΠΕ Διοικητικού)
  • 2735360020
Ζίτσας Νομού ΙωαννίνωνΤμήμα Κοινωνικής Προστασίας, Παιδείας και Πολιτισμού
  • Κωνσταντίνα Μάγκου (Προϊσταμένη Τμήματος)
  • 2653360002
Ζαγοράς-Μουρεσίου Νομού ΜαγνησίαςΤμήμα Διοικητικών Υπηρεσιών
  • Γρηγόριος Σάββας (ΔΕ Διοικητικού)
  • 2426350124
Ζαγορίου Νομού ΙωαννίνωνΓραφείο Δημάρχου
  • Αγνή Μπιζμπέλη (ΔΕ Διοικητικού)
  • 2653360316
Ζακύνθου Νομού ΖακύνθουΤμήμα Κοινωνικής Πρόνοιας, Κοινωνικής Πολιτικής & Προστασίας Δημόσιας Υγείας
  • Νικήτας Σπίνος (Αναπλ. Δήμαρχος και Αντιδήμαρχος επί των Κοινωνικών Υποθέσεων, Κοινωνικής Πρόνοιας και Κοινωνικής Πολιτικής)
  • 2695361310
Ζαχάρως Νομού ΗλείαςΑυτοτελές Τμήμα Προγραμματισμού Οργάνωσης και Πληροφορικής
  • Αντώνιος Δρίλιας (ΠΕ Γεωπόνος)
  • 2625360315
Ζηρού Νομού ΠρεβέζηςΤμήμα Οικονομικών Υπηρεσιών
  • Ουρανία Αθανασίου (ΠΕ Διοικητικού Οικονομικού)
  • 2683360623
Ζωγράφου Νομού ΑττικήςΔ/νση Κοινωνικής Προστασίας-Κοινωνικής Ανάπτυξης και Ισότητας των Φύλων
  • Ευαγγελία Κωστοπούλου (ΠΕ Νηπιαγωγών Προϊσταμένη του Τμήματος Κοινωνικής Πρόνοιας και Πολιτικής Δημόσιας Υγιεινής και Παιδείας)
  • 2107786539
Ηγουμενίτσας Νομού ΘεσπρωτίαςΔιεύθυνση Πρόνοιας
  • Μαρία Αναγνωστοπούλου (ΤΕ Κοινωνικών Λειτουργών)
  • 2665029071
Ηλιούπολης Νομού ΑττικήςΤμήμα Προστασίας και Προαγωγής της Δημόσιας Υγείας της Διεύθυνσης Κοινωνικής Προστασίας Υγείας-Παιδείας και Εθελοντισμού
  • Βασιλική Νίκου (ΠΕ Διοικητικού)
  • 2109970055
Ηράκλειας Νομού ΣερρώνAυτοτελές Τμήμα Κοινωνικής Προστασίας, Παιδείας και Πολιτισμού
  • Μαρία Ράπτου (Αναπλ. Προϊσταμένη Τμήματος)
  • 2325028310
Ηρακλείου Νομού ΑττικήςΔ/νση Κοινωνικής Πολιτικής
  • Μαρία Καραμπέτσου (Προϊσταμένη Τμήματος Προστασίας και Προαγωγής της Δημόσιας Υγείας)
  • 2102826924
  • 2102716636
Ηρακλείου Νομού ΗρακλείουΤμήμα Κοινωνικής Πολιτικής-Καινοτόμων Δράσεων-Δημόσιας Υγείας-Ισότητας των δύο Φύλων της Διεύθυσνης Κοινωνικής Ανάπτυξης
  • Μαρία Κορναράκη (Προϊσταμένη Τμήματος)
  • Γεωργία Τσαφή (ΤΕ Κοινωνικών Λειτουργών)
  • 2810243361
  • 2810243360
Ηρωϊκής Νήσου Κάσου Νομού ΔωδεκανήσουΤμήμα Διοικητικών και Οικονομικών Υπηρεσιών
  • Μαρία Γκούτα (ΤΕ Διοικητικού Λογιστικού)
  • 2245360205
Ηρωϊκής Νήσου Ψαρών Νομού ΧίουΑυτοτελές Τμήμα Διοκητικών και Οικονομικών Υπηρεσιών
  • Γεώργιος Φιλίνης (Προϊστάμενος Τμήματος)
  • 2274350100
Ηρωϊκής Πόλης Νάουσας Νομού ΗμαθίαςΑυτοτελές Τμήμα Κοινωνικής Προστασίας, Παιδείας και Πολιτισμού
  • Ελένη Σιαμίδου (ΔΕ Δοικητικού)
  • 2332052186
Θάσου Νομού ΚαβάλαςΓραφείο Δημάρχου
  • Ελευθέριος Κυριακίδης (Δήμαρχος)
  • 2593350112
Θέρμης Νομού ΘεσσαλονίκηςΤμήμα Κοινωνικής Παρέμβασης της Διεύθυνσης Κοινωνικής και Εκπαιδευτικής Πολιτικής
  • Χρυσή Κληματσούδα (Προϊσταμένη Διεύθυνσης Κοινωνικής και Εκπαιδευτικής Πολιτικής)
  • Μαρία Μορφίδου (Συντονίστρια Κέντρου Κοινότητας)
  • Δήμητρα Γιαννοπούλου (ΤΕ Διοικητικού Λογιστικού, Τμήμα Κοινωνικής Παρέμβασης)
  • 2313300766
  • 2313300739
  • 2313300730
Θέρμου Νομού ΑιτολοακαρνανίαςΤμήμα Διοικητικού Οικονομικού
  • Παρασκευή Καραγκούνη (ΠΕ Διοικητικού Οικονομικού)
  • 2644360100
Θήρας Νομού ΚυκλάδωνΔ/νση Περιβάλλοντος
  • Μαρία Κορωνιού (Προϊσταμένη Διεύθυνσης)
  • 2286025847
  • 2286360185
Θερμαϊκού Νομού ΘεσσαλονίκηςΤμήμα Κοινωνικής Προστασίας, Παιδείας και Πολιτισμού της Δ/νσης Διοικητικών Υπηρεσιών
  • Γκαλίνα Σταγκίκα (Προϊσταμένη Τμήματος)
  • 2392022341
Θεσσαλονίκης Νομού ΘεσσαλονίκηςΔιεύθυνση Κοινωνικής Προστασίας και Δημόσιας Υγείας
  • Συμέλα Σπυρίδου (Προϊσταμένη Διεύθυνσης)
  • Ιωάννης Κατσούλης (ΠΕ Διοικητικού Προϊστάμενος Τμήματος)
  • 2310509005
  • 2310509010
Θηβαίων Νομού ΒοιωτίαςΓραφείο Δημάρχου
  • Γεώργιος Αναστασίου (Δήμαρχος)
  • 2262350627
  • 2262350652
Ι.Π Μεσολογγίου Νομού ΑιτολοακαρνανίαςΑυτοτελές Τμήμα Κοινωνικής Προστασίας Παιδείας και Πολιτισμού
  • Θεοδώρα Δερβίση (ΤΕ Κοινωνικών Λειτουργών)
  • Χριστίνα Μανθάτη (ΤΕ Κοινωνικών Λειτουργών)
  • 2631363435
  • 2631363434
Ιάσμου Νομού ΡοδόπηςΔιεύθυνση Διοικητικών και Οικονομικών Υπηρεσιών
  • Μαρίνα Καρούνη (Προϊσταμένη Δ/νσης)
  • 2534350105
Ιεράπετρας Νομού ΛασιθίουΔ/νση Κοινωνικής Πολιτικής, Δημόσιας Υγείας, Παιδείας και Αθλητισμού
  • Χρυσούλα Χαλκιαδάκη (Επισκέπτρια Υγείας)
  • 2842340404
Ιητών Νομού ΚυκλάδωνΑυτοτελές Τμήμα Διοικητικών Υπηρεσιών
  • Μαργαρίτα Φρονίστα (ΠΕ1 Διοικητικού)
  • 2286360426
Ιθάκης Νομού ΚεφαλληνίαςΑυτοτελές Γραφείο Κοινωνικής Προστασίας Παιδείας και Πολιτισμού
  • Αναστασία Χαλκιοπούλου (ΔΕ14 Εσόδων-Εξόδων)
  • 2674032370
Ικαρίας Νομού ΣάμουΓραφείο Δημάρχου
  • Νικόλαος Καλαμπόνιας (Δήμαρχος)
  • Νικόλαος Μουλάς (Αναπλ. Προϊστάμενος του Τμήματος Ηλεκτρομηχαν/κών έργων και συγκοινωνιών)
  • 2275350409
  • 2275350428
Ιλίου Νομού ΑττικήςΤμήμα Κοινωνικής Πολιτικής και της Δ/νσης Κοινωνικής Προστασίας και Υγείας
  • Ηλίας Βλαχάκης (ΠΕ Διοικητικού-Κοινωνικού)
  • 2132030020
Ιστιαίας - ΑιδηψούΓραφείο Δημάρχου
  • Ιωάννης Κοντζιάς (Δήμαρχος)
  • Βασιλική Στεργίου (Προϊσταμένη του Αυτοτελούς Τμήματος Κοινωνικής Προστασίας και Πολιτισμού)
  • 2226350010
  • 2226053012
Ιωαννιτών Νομού ΙωαννίνωνΤμήμα Εφαρμογής Προγραμμάτων Κοινωνικής Προστασίας της Διεύθυνσης Κοινωνικής Προστασίας
  • Ευαγγελία Γώγου (Προϊσταμένη του Τμήματος Προστασίας και Προαγωγής Δημόσιας Υγείας)
  • Καλλιρόη Ζηκίδου-Ντάση (Αναπλ. Προϊσταμένη της Διεύθυνσης)
  • 2651361393
  • 2651361318
Κ Νευροκοπίου Νομού ΔράμαςΓραφείο Δημάρχου
  • Γιάννης Κυριακίδης (Δήμαρχος)
  • 2523350101
Κέας Νομού ΚυκλάδωνΑυτοτελές Τμήμα Διοικητικών Υπηρεσιών
  • Μαριάννα Μωραΐτη (ΠΕ Γεοπόνων)
  • 2288360013
Καβάλας Νομού ΚαβάλαςΤμήμα Κοινωνικής Προστασίας, της Δ/νσης Κοινωνικής Προστασίας και Τμήμα Κοινωνικών Υπηρεσιών της Διεύθυνσης Κοινωνικής Προστασίας
  • Παναγιώτα Σιώκη (ΤΕ Διοικητικού Λογιστικού)
  • Μαρία Παπάζογλου (ΤΕ Κοινωνικών Λειτουργών)
  • 2513503375
  • 2513503348
Καισαριανής Νομού ΑττικήςΤμήμα Κοινωνικής Πολιτικής και Πρόνοιας
  • Σωτηρία Τέλλου (ΤΕ Κοινωνικών Λειτουργών)
  • 2107232767
Καλαβρύτων Νομού ΑχαϊαςΤμήμα Τεχνικών Υπηρεσιών και Πολεοδομίας
  • Ευγενία Ιντζεγιάννη (ΠΕ 3 Πολιτικός Μηχανικός)
  • 2692360438
Καλαμάτας Νομού ΜεσσηνίαςΔιεύθυνση Πρόνοιας
  • Ιωάννης Γεωργιλόπουλος (ΠΕ Διοικητικού Οικονομικού)
  • 2721360638
Καλαμαριάς Νομού ΘεσσαλονίκηςΔ/νση Κοινωνικής Μέριμνας, Αλληλεγγύης και Δημόσιας Υγείας
  • Φωτεινή Ευθυμιάδου (ΠΕ Διοικητικού Οικονομικού)
  • Κωνσταντινιά Τσιάρα (ΤΕ Νοσηλευτών)
  • 2313314071
  • 2313314499
Καλλιθέας Νομού ΑττικήςΔ/νση Κοινωνικής Πολιτικής
  • Φοίβη Θεοδοσοπούλου (Αναπλ. Διευθύντρια Κοινωνικής Πολιτικής)
  • Χρυσούλα Παπαθανασίου (Προϊσταμένη του Τμήματος Υγείας & Κοινωνικής Προστασίας)
  • Γεώργιος Νικηφορίδης (ΠΕ Πολιτκών Μηχανικών)
  • 2132101253
  • 2109532717
Καλυμνίων Νομού ΔωδεκανήσουΑυτοτελές Τμήμα Προγραμματισμού, Οργάνωσης & Πληροφορικής
  • Θεόδωρος Σεργίου (Αναπλ. Προϊστάμενος Τμήματος)
  • 2243360153
Καμένων Βούρλων Νομού ΦθιώτιδαςΓραφείο Δημάρχου
  • Λουκία Χονδροδήμου (ΔΕ1 Διοικητικού)
  • 2235350037
Καντάνου -Σελίνου Νομού ΧανίωνΤμήμα Κοινωνιικής Προστασίας, Παιδείας και Πολιτισμού
  • Ευτέρπη Ξανθουδάκη (ΔΕ Διοικητικού Λογιστικού)
  • 2823340300
Καρδίτσας Νομού ΚαρδίτσαςΤμήμα Κοινωνικής Πολιτικής και ισότητας των δύο φύλων της Δ/νσης Κοινωνικής Προστασίας Εκπαίδευσης, Πολιτισμού Τουρισμού
  • Ευαγγελία Ευαγγελίδου (Προϊσταμένη Τμήματος)
  • Αγορή Τσώλου (ΔΕ Διοικητικού)
  • 2441354713
  • 2441354702
Καρπάθου Νομού ΔωδεκανήσουΑυτοτελές Τμήμα Προγραμματισμού Οργάνωσης και Πληροφορικής
  • Γεώργιος Μηνακάκης (Προϊστάμενος Τμήματος)
  • 2245360115
Καρπενησίου Νομού ΕυρυτανίαςΔιεύθυνση Κοινωνικών Υπηρεσιών Παιδείας, Αθλητισμού και Πολιτισμού
  • Σοφία Ζαλοκώστα (Αντιδήμαρχος)
  • Κωνσταντίνος Κωστόπουλος (Προϊστάμενος Τμήματος)
  • 2237350026
  • 2237352222
Καρύστου Νομού ΕυβοίαςΓραφείο Δημάρχου
  • Ελευθέριος Ραβιόλος (Δήμαρχος)
  • Αργυρώ Μούτση (ΤΕ Κοινωνικών Λειτουργών)
  • 2224025001
  • 2224023932
Κασσάνδρας Νομού ΧαλκιδικήςΑυτοτελές Τμήμα Παιδείας, Κοινωνικής Πολιτικής και Πολιτισμού
  • Φώτιος Φωτόπουλος (Προϊστάμενος του εν λόγω τμήματος)
  • 2374350150
Καστοριάς Νομού ΚαστοριάςΔιεύθυνση Κοινωνικής Προστασίας, Εκπαίδευσης, Πολιτισμού, Τουρισμού
  • Ιωάννης Χατζηκυριακίδης (Προϊστάμενος Τμήματος)
  • 2467024682
Κατερίνης Νομού ΠιερίαςΑυτοτελές Τμήμα Κοινωνικής Προστασίας Παδείας Διά βίου μάθησης και ισότητας των φύλων
  • Αικατερίνη Νταντάμη (Προϊσταμένη Τμήματος)
  • 2351350566
Κεντρικής Κέρκυρας Νομού Κέρκυρας και Διαποντίων ΝήσωνΔιεύθυνση Κοινωνικής Προστασίας, Παιδείας, Πολιτισμοιύ και Αθλητισμού του Τμήματος Κοινωνικής Πολιτικής, Πολιτικών Ισότητας των Φύλων και Εφαρμογής Προγραμμάτων Κοινωνικής Προστασίας
  • Γερακίνα Μαλακούδη (ΠΕΑ Διοικητικού Οικονομικού)
  • 2661362126
Κεντρικών Τζουμέρκων Νομού ΆρταςΤμήμα Διοικητικών και Οικονομικών Υπηρεσιών
  • Αγγελική Μάλλιου (ΠΕ Διοικητικού)
  • 2685360224
Κερατσινίου-Δραπετσώνας Νομού ΑττικήςΤμήμα Προστασίας Τρίτης Ηλικίας της Δ/νσης Κοινωνικής Προστασίας και Αλληλεγγύης
  • Δέσποινα Αμανατίδου (Προϊσταμένη Τμήματος)
  • 2104006860
Κηφισιάς Νομού ΑττικήςΤμήμα Κοινωνικού Σχεδιασμού της Διεύθυνσης Κοινωνικών Υπηρεσιών-Παιδείας-Αθλητισμού και Πολιτισμού
  • Ζωή Παπαδάτου (Προϊσταμένη Τμήματος)
  • 2108082994
Κιλελέρ Νομού ΛάρισαςΑυτοτελές Τμήμα Κοινωνικής Πολιτικής & Ισότητας Φύλων-Προστασίας & Προαγωγής της Δημόσιας Υγείας, Παιδείας, Διά βίου Μάθησης και Παιδικών Σταθμών
  • Σπυριδούλα Ντάντη (Προϊσταμένη Τμήματος)
  • 2410922111
Κιλκίς Νομού ΚιλκίςΔιεύθυνση Κοινωνικής Προστασίας
  • Στυλιανή Ξάκη (Προϊσταμένη Διεύθυνσης)
  • Αναστάσιος Βογιατζής (ΠΕ Διοικητικού)
  • 2341352280
  • 2341352283
Κιμώλου Νομού ΚυκλάδωνΓραφείο Δημάρχου
  • Αικατερίνη Μαθιουδάκη (Ταμειακός Υπάλληλος)
  • 2287051218
Κισσάμου Νομού ΧανίωνΓραφείο Κοινωνικής Προστασίας Παιδείας-Δια Βίου Μάθησης και Αθλητισμού
  • Μαρία Κουφάκη (ΠΕ Διοικητικών)
  • 2822340239
Κοζάνης Νομού ΚοζάνηςΤμήμα Κοινωνικής Πολιτικής της Διεύθυνσης Κοινωνικής Προστασίας, Παιδείας και Πολιτισμού
  • Δημήτριος Λεούδης (ΠΕ Κοινωνιολόγων)
  • 2461029497
Κομοτηνής Νομού ΡοδόπηςΓραφείο Δημάρχου
  • Γιάννης Γκαράνης (Δήμαρχος)
  • 2531352400
Κορδελιου-Ευόσμου Νομού ΘεσσαλονίκηςΤμήμα Κοινωνικής Πολιτικής-Εφαρμογής προγραμμάτων Κοινωνικής Προστασίας και Νέας Γενιάς
  • Γαλήνη Γρηγοριάδου (ΤΕ Κοινωνικών Λειτουργών)
  • 2310558505
  • 2310558506
Κορινθίων Νομού ΚορινθίαςΤμήμα Κοινωνικής Προστασίας της Διεύθυνσης Κοινωνικής Προστασίας Παιδείας και Πολιτισμού
  • Αναστασία Σπυροπούλου (Προϊσταμένη Τμήματος)
  • 2741362114
  • 2741362112
Κορυδαλλού Νομού ΑττικήςΤμήμα Περιβάλλοντος
  • Γραμματική Τζιβαρίδου (Προϊσταμένη Τμήματος)
  • 2104990481
Κρωπίας Νομού ΑττικήςΑυτοτελές Τμήμα Κοινωνικής Προστασίας Παιδείας και Πολιτισμού
  • Καλλιόπη Κοτζιά (ΤΕ Κοινωνικών Λειτουργών)
  • 2106026441
Κυθήρων Νομού ΑττικήςΑυτοτελές Τμήμα Τοπικής Οικονομικής Ανάπτυξης - Αυτοτελές Γραφείο Κοινωνικής Προστασίας, Παιδείας και Πολιτισμου
  • Άννα Μπουρνά (ΠΕ Γεωτεχνικών)
  • 2736320151
Κόνιτσας Νομού ΙωαννίνωνΓραφείο Δημάρχου
  • Γιάννα Νίκου (ΔΕ Διοικητικού)
  • 2655360349
Κύθνου Νομού ΚυκλάδωνΓραφείο Δημάρχου
  • Σταμάτιος Γαρδέρης (Δήμαρχος)
  • 2281361105
  • 2281361108
Κύμης-Αλιβερίου Νομού Ευβοίαςα)Τμήμα Διοικητικών Υπηρεσιών και β)Τμήμα Τεχνικής Υπηρεσίας-Περιβάλλοντος και Πρασίνου Τμήματος
  • Αικατερίνη Τόλια (ΔΕ1 Διοικητκών)
  • Αγγελική Τόλιζα (ΠΕ3 Πολιτικών Μηχανικών)
  • 2223350201
  • 2223350215
  • 2223350240
Κώ Νομού ΔωδεκανήσουΔιεύθυνση Κοινωνικής Προστασίας, Παιδείας, Πολιτισμού και Αθλητισμού
  • Δέσποινα Σαπουλίδη (ΠΕ Μηχανικών Χωροταξίας, Πολεοδομίας & Περιφερειακής Ανάπτυξης)
  • Γεωργία Ανδρεάνη (ΤΕ2 Κοινωνικών Λειτουργών)
  • 2242361531
Λέρου Νομού ΔωδεκανήσουΔιεύθυνση Διοικητικών και Οικονομικών Υπηρεσιών
  • Άγγελο Αγγελίδη (ΠΕ Διοικητικού Οικονομικού)
  • 2247025080
Λήμνου Νομού ΛέσβουΑυτοτελές Τμήμα Κοινωνικής Προστασίας, Παιδείας και Πολιτισμού
  • Αργώ Μπούρδου (ΠΕ Κοινωνιολόγων)
  • 2254029110
Λίμνης Πλαστήρια Νομού ΚαρδίτσαςΚέντρο Κοινότητας
  • Σταυρούλα Κουβάτα (ΠΕ Ψυχολόγων)
  • Βασιλική Αντωνοπούλου (ΤΕ Κοινωνικών Λειτουργών)
  • 2441352216
  • 2441352202
  • 2441352216
Λαγκαδά Νομού ΘεσσαλονίκηςΓραφείο Δημάρχου
  • Σοφία Τελίδου (Προϊσταμένη Τμήματος)
  • Γεωργία Λιαντζή (Αναπλ. Προϊσταμένη Τμήματος)
  • 2394020802
  • 2394020842
Λαμιέων Νομού φθιώτιδοςΤμήμα Κοινωνικής Πολιτικής και Αλληλεγγύης
  • Αικατερίνη Τσαδήμα (Αναπλ. Προϊσταμένη)
  • 2231351069
Λαρισαίων Νομού ΛαρισηςΔ/νση Κοινωνικής Πολιτικής και Πρόνοιας
  • Βασιλική Γιαννίκη, Κερασία Δαλακώνη (ΤΕ Κοινωνικής Εργασίας)
  • 2410286578
  • 2410680216
Λαυρεωτικής Νομού ΑττικήςΑυτοτελές Τμήμα Κοινωνικής Προστασίας Παιδείας Πολιτισμοιύ Αθλητισμού και Νέας Γενιάς
  • Μαριλένα Μαρμάνη (ΠΕ2 Εφόρων Πινακοθηκών)
  • 2292060239
Λεβαδέων Νομού ΒοιωτίαςΤμήμα ΚΑΠΗ Κοινωνικής Προστασίας και Προαγωγής της Δημόσιας Υγείας της Διεύθυνσης Κοινωνικής Προστσσίας Παιδείας και Δια Βίου Μάθησης
  • Αναστασία Τουγουντζόγλου (ΤΕ Κοινωνικών Λειτουργών)
  • 2261024984
Λειψών Νομού ΔωδεκανήσουΓραφείο Δημάρχου
  • Εύχαρις Μάγγου (ΔΕ Διοικητικού)
  • 2247360500
Λευκάδας Νομού ΛευκάδαςΑυτοτελές Τμήμα Κοινωνικής Προστασίας Παιδείας και Πολιτισμού
  • Γεωργία Γράψα (ΤΕ Κοινωνικών Λειτουργών)
  • 2645360592
Ληξουρίου Νομού ΚεφαλληνίαςΑυτοτελές Γραφείο Κοινωνικής Προστασίας και Μέριμνας
  • Ντιουάνι Γαλέμπ (Α/Δήμαρχος)
  • Μαρία Πυλαρινού Πετράτου (Aναπλ. Διευθύντρια Διοικητικού)
  • 2671094089
  • 2671360960
Λοκρών Νομού ΦθιώτδιαςΔιεύθυνση Κοινωνικής Προστασίας, Παιδείας και Πολιτισμού
  • Ευάγγελος Καντάς (ΔΕ Διοικητικού)
  • 2233081052
Λουτρακίου-Περαχώρας Αγίων ΘεοδώρωνΤμήμα Κοινωνικής Πολιτικής της Δ/νσης Κοινωικής Προστασίας, Παιδείας , Πολιτισμού και Αθλητισμού
  • Νικόλαος Καρράς (Προϊστάμενος Τμήματος)
  • 2744360151
Λυκόβρυσης-Πεύκης Νομού ΑττικήςΑυτοτελές Τμήμα Κοινωνικής Προστασίας Παιδείας και Εθελοντισμού
  • Ιόλη Μιχαλακοπούλου (ΤΕ Διοικητικού Λογιστικού)
  • Νίκη Ζαφειροπούλου (ΤΕ Κοινωνικών Λειτουργών)
  • Αλεξία Σιαδαρέση (ΠΕ Πολιτικών Μηχανικών)
  • 2106145151
  • 2106145153
  • 21320251755
Μάνδρας Ειδυλλίας Νομού ΑττικήςΤμήμα Κοινωνικής Υπηρεσίας
  • Ευάγγελος Μπέκας (Προϊστάμενος)
  • 2132914965
Μήλου Νομού ΚυκλάδωνΤμήμα Κοινωνικής Προστασίας, Παιδείας και Πολιτισμού
  • Αθηνά Τζίκα (ΤΕ Κοινωνικών Λειτουργών)
  • 2287022202
Μακρακώμης Νομού ΦθιώτιδαςΓραφείο Δημάρχου
  • Γαρυφαλλιά Γκόλφη (ΔΕ Διοικητικού)
  • 2236350200
Μαλεβίζου Νομού ΗρακλείουΑυτοτελές Τμήμα Κοινωνικής Προστασίας, Παιδείας, Πολιτισμού
  • Μαρία Τερζίδου (ΤΕ Κοινωνικών Λειτουργών)
  • 2813400684
Μαντουδίου-Λίμνης-Αγίας Άννας Νομού ΕυβοίαςΑυτοτελές Τμήμα Κοινωνικής Προστασίας, Παιδείας & Πολιτισμού
  • Καλομοίρα Καψάλλα (ΠΕ Διοικητικού Οικονομικού)
  • 2227350128
Μαραθώνος Νομού ΑττικήςΑυτοτελές Τμήμα Κοινωνικής Προστασίας Παιδείας Πολιτισμού και Αθλητισμού
  • Μαρία Καναβάκη (ΤΕ Κοινωνικών Λειτουργών)
  • 2294094061
Μαρκόπουλου Μεσογαίας Νομού ΑττικήςΑυτοτελές Τμήμα Υγείας και Κοινωνικής Πολιτικής-Γραφείο Κοινωνικής Υπηρεσίας
  • Βασιλική Σταύρου (ΤΕ Κοινωνικής Εργασίας)
  • Χαρίκλεια Κακαρνάκη (ΔΕ Διοικητικού)
  • 2299020174
  • 2299020176
Μαρώνειας Σαπών Νομού ΡοδόπηςΑυτοτελές Τμήμα Κοινωνικής Προστασίας, Παιδείας και Πολιτισμού
  • Αποστολία Φακούδη (Προϊσταμένη)
  • Ζαχαρούλα Τζεβελεκίδου (ΠΕ Κοινωνικών Λειτουργών)
  • 2532022149
  • 2532023578
  • 2532023684
Μεγίστης Νομού ΔωδεκανήσουΤμήμα Κοινωνικής Προστασίας, Παιδείας και Πολιτισμού
  • Ευδοκία Καρπαθίου (Προϊσταμένη του εν λόγω Τμήματος)
  • 2246049269
Μεγαλόπολης Νομού ΑρκαδίαςΚοινωνική Προστασία & Αλληλεγγύη Μεγαλόπολης
  • Χριστίνα Τσίρη (ΠΕ Διοικητικών (Κοινωνιολόγος))
  • Μαρία Μπρακουμάτσου (ΤΕ Κοινωνική Λειτουργός)
  • 2791360310
  • 2791360309
Μεγανησίου Νομού ΛευκάδαςΤμήμα Διοικητικών και Οικονομικών Υπηρεσιών
  • Γεωργία Σπίγγου (ΠΕ1 Διοικητικού)
  • 2645361321
Μεγαρέων Νομού ΑττικήςΑυτοτελές Γραφείο Διοικητικής Βοήθειας
  • Βασιλική Χαλόφτη (ΠΕ Διοικητικού)
  • Δήμητρα Κατρακούλη (ΠΕ Διοικητικού)
  • 2296081841
Μεσσήνης Νομού ΜεσσηνίαςΤμήμα Κοινωνικής Πολιτικής, Παιδείας και δια βίου Μάθησης της Διεύθυνσης Κοινωνικής Αλληλεγγύης και Κοινωνικών Υποθέσεων
  • Ηλίας Θεριός (ΠΕ Διοικητικού-Οικονομικού)
  • 2722360179
Μεταμόρφωσης Νομού ΑττικήςΔ/νση Κοινωνικής Πολιτικής και Προαγωγής Δημόσιας Υγείας
  • Μαρία Ντούρου (Προϊσταμένη Δ/νσης)
  • 2102852211
Μετεώρων Νομού ΤρικάλωνΤμήμα Κοινωνικής Προστασίας Παιδείας και Πολιτισμού
  • Ελένη Γκουτζηγιάννη (Προϊσταμένη Τμήματος)
  • 2432350252
Μετσόβου Νομού ΙωαννίνωνΤμήμα Διοικητικών και Οικονονικών Υπηρεσιών και Υπηρεσιών Τοπικής Οικονομικής Ανάπτυξης-Γραφείο Διοικητικών Θεμάτων, Ανθρώπινου δυναμικού και Διοικητικής Μέριμνας
  • Ιωάννα Μπούμπα (ΠΕ Διοικητικού)
  • 2656360312
Μινώα Πεδιάδας Νομού ΗρακλείουΓραφείο Κοινωνικής Πολιτικής και Ισότητας των Φύλων
  • Μαρία Τσιάγγα (ΤΕ Κοινωνικών Λειτουργών)
  • 2891022922
Μονεμβασιάς Νομού ΛακωνίαςΑυτοτελές Τμήμα Κοινωνικής Προστασίας, Παιδείας και Πολιτισμού
  • Ελένη Τζάκα (Προϊσταμένη Τμήματος)
  • 2732360570
Μοσχάτου-Ταύρου Νομού ΑττικήςΔιεύθυνση Κοινωνικής Μέριμνας και Αλληλεγγύης
  • Δήμητρα Παπαγεωργίου (ΠΕ Ψυχολόγων)
  • 2109422927
Μουζακίου Νομού ΚαρδίτσαςΔΗΚΕΔΗ
  • Δημήτριος Φραγκόπουλος (Δ/ντής ΔΗΚΕΔΗ)
  • 2445043446
Μυκόνου Νομού ΚυκλάδωνΤμήμα Κοινωνικής Πρόνοιας,
  • Ευάγγελος Καντεράκης (Αναπλ. Προϊστάμενος Τμήματος)
  • 2289360125
Μυλοπόταμου Νομού ΡεθύμνουΤμήμα Κοινωνικής Πολιτικής &Πολιτικών Ισότητας των Φύλων της Δ/νσης Κοινωνικής Προστασίας
  • Ελευθερία Βελονάκη (ΤΕ Κοινωνικών Λειτουργών)
  • 2834023144
Μυτιλήνης Νομού ΛέσβουΤμήμα Προγράμματος Κοινωνικής Πρόνοιας της Διεύθυνσης Πολιτισμού , Τουρισμού και Κοινωνικής Πρόνοιας
  • Μαρία Χαϊντούτη (Προϊσταμένη Τμήματος)
  • 225104689
Μύκης Νομού ΞάνθηςΑυτοτελές Τμήμα Κοινωνικής Προστασίας-Παιδείας και Πολιτισμού
  • Ιμάμ Χατιτζέ (Προϊσταμένη Τμήματος)
  • 2541080929
Νάξου & Μικρών Κυκλάδων Νομού ΚυκλάδωνΑυτοτελές Τμήμα Κοινωνικής Προστασίας, Παιδείας και Πολιτισμού
  • Αικατερίνη Πρωτονοταρίου (Αναπλ. Προϊσταμένη Τμήματος)
  • 2285360150
Νέας Ζίχνης Νομού ΣερρώνΓραφείο Δημάρχου
  • Παντελής Μπόζης (Δήμαρχος)
  • 2324350610
Νέας Ιωνίας Νομού ΑττικήςΔιεύθυνση Κοινωνικής Προστασίας
  • Σταύρος Κυρανάκης (ΤΕ Κοινωνικών Λειτουργών)
  • 2102793916
  • 2102723675
  • 2102777198
Νέας Προποντίδας Νομού ΧαλκιδικήκςΤμήμα Κοινωνικής Πολιτικής και Πολιτικών Ισότητας των φύλων
  • Μαρία Λεοντάκη (Προϊσταμένη Διεύθυνσης)
  • 2373350281
  • 2373350266
  • 2373350203
Νέας Σμύρνης Νομού ΑττικήςΔιεύθυνση Κοινωνικής Μέριμνας και Αλληλεγγύης
  • Χιονάτη Στυλιανού (ΤΕ Κοινωνικών Λειτουργών)
  • 2132025882
Νέας Φιλαδέλφειας - Νέας Χαλκηδόνας Νομού ΑττικήςΓραφείο Δημάρχου
  • Μαρία Κρίμπαλη (ΔΕ Χειριστών Η/Υ Διοικητική και Γραμματειακή Υποστήριξη)
  • 2132049003
  • 2132049004
Νέστου Νομού ΚαβάλαςΓραφείο Δημάρχου
  • Εμμανουήλ Κοντοστέλιος (ΠΕ Διοικητικού Οικονομικού)
  • 2591350175
Νίκαιας-Αγ. Ι. Ρέντη Νομού ΑττικήςΤμήμα Κοινωνικών Υπηρεσιών της Διεύθυνσης Κοινωνικής Προστασίας, Ισότητας και Τρίτης Ηλικίας
  • Αναστασία Σαββίδου (ΔΕ Διοικητικού)
  • 21320048827
Ναυπακτίας Νομού ΑιτολοακαρνανίαςΤμήμα Κοινωνικής Πολιτικής
  • Αλεξάνδρα Σμπούκη (Προϊσταμένη Τμήματος)
  • 2634038630
Ναυπλιέων Νομού ΑργοδίδαςΤμήμα Κοινωνικής Προστασίας, Παιδείας και Πολιτισμού της Δ/νσης Τοπικής Οικονομικής Ανάπτυξης και Κοινωνικής Προστασίας
  • Μαρία Κολυβά (ΤΕ Επισκεπτών Υγείας)
  • 2752099161
Νεάπολης - Συκεών Νομού ΘεσσαλονίκηςΤμήμα Κοινωνικής Προστασίας Αλληλεγγύης Εργασίας και Ισότητας
  • Μάρω Βασσάρα (Αναπλ. Προϊσταμένη Τμήματος)
  • 2313313160
Νεμέας Νομού ΚορινθίαςΓραφείο Δημάρχου
  • Γιώργος Νικολάου (ΔΕ1 Διοικητικού)
  • 2746360121
Νεστορίου Νομού ΚαστορίαςΤμήμα Διεύθυνση Τεχνικών Υπηρεσιών Γραφείο Διεύθυνσης
  • Αθανάσιος Μέλλιος (Προϊστάμενος Διεύθυνσης Τεχνικών Υπηρεσιών Καθαριότητας και Πρασίνου)
  • 2467352312
  • 2467352300
Νικολάου Σκουφά Νομού ΆρταςΔιεύθυνση Προγραμματισμού Ανάπτυξης Τ.Π.Ε
  • Ηλίας Σερβετάς (Αναπλ. Προϊστάμενος της Διεύθυνσης)
  • 2681360413
Νισύρου Νομού ΔωδεκανήσουΑυτοτελές Τμήμα Διοικητικού και Οικονομικού
  • Μηνά Νεκταρία (ΔΕ 1 Διοικητικού)
  • 2242360516
Νότιας Κέρκυρας Νομού ΚέρκυραςΑυτοτελές Τμήμα Κοινωνικής Προστασίας, Παιδείας, Πολιτισμού και Αθλητισμού
  • Νικόλαος Ασπιώτης (Αναπλ. Προϊστάμενος Τμήματος)
  • 2662360218
  • 2662360236
Νότιας Κυνουρίας Νομού ΑρκαδίαςΑυτοτελές Τμήμα Τεχνικών Υπηρεσιών
  • Γεωργία Μαντζανά (Προϊσταμένη Τμήματος)
  • 2757022807
Νότιου Πηλίου Νομού ΜαγνησίαςΑυτοτελές Γραφείο Κοινωνικής Προστασίας,Παιδείας και Πολιτισμού
  • Σοφία Μεσαλούρη (ΠΕ Διοικητικού)
  • 2423055006
Ξάνθης Νομού ΞάνθηςΤμήμα Κοινωνικής Πρόνοιας & Κοινωνικής Πολιτικής της Διεύθυνσης Κοινωνικής Προστασίας Αθλητισμού Παιδείας και Πολιτισμού
  • Σοφία Μιχαλακίδου (ΤΕ Κοινωνικών Λειτουργών)
  • 2541084458
Ξηρομέρου Νομού ΑιτολοακαρνανίαςΚέντρο Κοινότητας
  • Άννα Λύτρα (ΤΕ Κοινωνικών Λειτουργών)
  • 2646360414
Ξυλοκάστρου-Ευρωστίνης Νομού ΚορινθίαςΔιεύθυνση Διοικητικών/Οικονομικλών Υπηρεσιών
  • Σοφία Παπαδημητρίου (Αναπλ. Προϊσταμένη Διεύθυνσης)
  • 2743360244
Οινουσών Νομού ΧίουΓραφείο Δημάρχου
  • Γεώργιος Δανιήλ (Δήμαρχος)
  • 2271351318
Οιχαλίας Νομού ΜεσσηνίαςΑυτοτελές Τμήμα Κοινωνικής Προστασίας, Παιδείας και Πολιτισμού
  • Άννα Μπίρταχα (Προϊσταμένη Τμήματος)
  • 2724360352
Ορεστιάδας Νομού ΈβρουΑυτοτελές Τμήμα Κοινωνικής Προστασίας, Παιδείας & Πολιτισμιού
  • Ευγενία Καδοπούλου (ΤΕ Κοινωνικών Λειτουργών)
  • 2552350016
Οροπεδίου Λασιθίου Νομού ΛασιθίουΑυτοτελές Γραφείο ΚΕΠ
  • Χρυσοβαλάντης Κρασανάκης (ΠΕ Διεκπεραίωσης Υποθέσεων Πολιτών)
  • 2844340142
    Ορχομενού Νομού ΒοιωτίαςΤμήμα Εσόδων
    • Αικατερίνη Τσακανίκα (ΔΕ Διοικητικού)
    • 2261351133
    Πάργας Νομού ΠρεβέζηςΤμήμα Κοινωνικής Προστασίας Παιδείας και Πολιτισμού
    • Θεοδώρα Τσιλιμπώκου (Αναπλ. Προϊσταμένη Τμήματος)
    • 2684360312
    Πάρου Νομού ΚυκλάδωνΑυτοτελές Τμήμα Κοινωνικής Μέριμνας, Παιδείας και Πολιτισμού
    • Λουκία Μαλαματένιου (Νοσηλεύτρια)
    • 2284360155
    Πάτμου Νομού ΔωδεκανήσουΤμήμα Διοικητικών Υπηρεσιών
    • Ελένη Ελισσαίου (ΠΕ Διοικητικού)
    • 2247360306
    Πέλλας Νομού ΠέλλαςΤμήμα Κοινωνικής Προστασίας της Δ/νσης Κοινωνικής Προστασίας, Παιδείας,. Πολιτισμού, Αθλητισμού και Ν.Γενιάς
    • Δημοσθένης Μάγος (Διευθυντής)
    • 2382350840
    Παγγαίου Νομού ΚαβάλαςΔ/νση Κοινωνικής Προστασίας , προαγωγής Δημόσιας Υγείας , Παιδείας , Δια βίου Μάθησης & Πολιτισμού
    • Ερμιόνη Κοτσιλίδου (Προϊσταμένη της Δ/νσης)
    • 2592022575
    Παιανίας Νομού ΑττικήςΑυτοτελές Τμήμα Κοινωνικής Προστασίας Αθλητισμού και Νέας Γενιάς
    • Ελένη Κουτσιουμάνη (ΤΕ Κοινωνικών Λειτουργών)
    • 2106640793
    • 2106641610
    Παιονίας Νομού ΚιλκίςΑυτοτελές Τμήμα Κοινωνικής Προστασίας, Παιδείας, Πολιτισμού, Αθλητισμού & Εθελοντισμού
    • Απόστολος Καραγιαννόπουλος (ΔΕ Διοικητικού)
    • 2343033150
    Παλαιού Φαλήρου Νομού ΑττικήςΤμήμα Παιδείας και Κοινωνικής Αρωγής
    • Φανιδάκη Ευαγγελία (ΠΕ Διοικητικού)
    • Ελένη Παπαδοπούλου (ΤΕ Νοσηλευτριών)
    • 2109846510
    Παλαμά Νομού ΚαρδίτσαςΑυτοτελές Τμήμα Κοινωνικής Προστασίας, Παιδείας και Πολιτισμού
    • Αλεξάνδρα Πάσχου (Διευθύντρια Διοκητικών και Οικονομικών Υπηρεσιών)
    • Βασιλική Τσιανάβα (Προϊσταμένη του Αυτοτελούς Τμήματος Κοινωνικής Προστασίας Παιδείας και Πολιτισμού)
    • 2444350123
    • 2444350108
    Παλλήνης Νομού ΑττικήςΑυτοτελές Τμήμα Προγραμματισμού Οργάνωσης και Πληροφοικής
    • Παναγιώτα Σακκά (ΠΕ Κοινωνιολόγος)
    • 2106604710
    Παξών Νομού ΚέρκυραςΠρόγραμμα Βοήθεια στο Σπίτι
    • Βάσιος Αλέξανδρος (ΤΕ Κοινωνικών Λειτουργών)
    • 2662032100
    Παπάγου-Χολαργού Νομού ΑττικήςΔιεύθυνση Κοινωνικής Μέριμνας Παιδείας Αθλητισμού και Πολιτισμοιύ
    • Κωνσταντίνα Κοπανέζου (Προϊσταμένη Τμήματος)
    • 2132002894
    Παρανεστίου Νομού ΔράμαςΑυτοτελές Τμήμα Τοπικής Οικονομικής Ανάπτυξης
    • Σπυριδούλα Πρωϊμάκη (ΠΕ Γεοπόνων)
    • 2524350131
    Πατρέων Νομού ΑχαϊαςΥπηρεσία Κοινωνικού Οργανισμού ΚΟΔΗΠ
    • Κυριακούλα Τζανάτου (ΠΕ Νηπιαγωγών)
    • Ελένη Μπούκλη (ΤΕ Κοινωνικών Λειτουργών)
    • 2610390985
    Παύλου Μελά Νομού ΘεσσαλονίκηςΤμήμα Πρόνοιας και Κοινωνικής Αλληλεγγύης της Διεύθυνσης Κοινωνικής Πολιτικής
    • Κωνσταντίνα Καραπαναγιωτίδου (ΔΕ Προσωπικού Η/Υ)
    • Μορφίδου Λεονώρα (ΤΕ Κοινωνικών Λειτουργών)
    • 2310020174
    • 2310020185
    Πειραά Νομού ΑττικήςΔιεύθυνση Δημόσιας Υγείας και Κοινωνικών Υπηρεσιών
    • Νικόλαος Πλατανησιώτης (ΠΕ Ιατρών Διευθυντής Δημόσιας Υγείας Ε.Σ.Υ)
    • 2132022450
    • 2132022453
    Πεντέλης Νομού ΑττικήςΤμήμα Κοινωνικής Μέριμνας και Προγραμμάτων Κοινωνικής Προστασίας της Διεύθυνσης Κοινωνικής Αλληλεγγύης
    • Μαρία Καριπίδη (Προϊσταμένη Τμήματος)
    • 2108100884
    Περάματος Νομού ΑττικήςΤμήμα Κοινωνικής Πολιτικής, Προστασίας & Προαγωγής Υγείας, Πρόνοιας & Ισότητας της Διεύθυνσης Κοινωνικής Προστασίας-Πρόνοιας & Προαγωγής Υγείας
    • Θεόδωρος Μαλτέζης (Προϊστάμενος Τμήματος)
    • 2132037208
    Περιστερίου Νομού ΑττικήςΤμήμα Κοινωνικής Πολιτικής,Παιδείας, Πολιτισμού & Ν.Γενιάς της Δ/νσης Κοινωνικής Πολιτικής, Παιδείας, Πολιτισμού & Ν.Γενιάς
    • Ιωάννης Παπαδόπουλος (Προϊστάμενος Τμήματος)
    • 2105701570
    Πετρούπολης Νομού ΑττικήςΚέντρο Κοινότητας
    • Αναργυρούλα Ευσταθίου (ΤΕ Κοινωνικών Λειτουργών)
    • Πηγή Αποστολάκη (ΠΕ Διοικητικών Υπηρεσιών Διευθύντρια Παιδείας Πρόνοιας και Κοινωνικής Πολιτικής)
    • 2106064066
    • 2105064064
    Πηνειού Νομού ΗλείαςΓραφείο Δημάρχου
    • Λούης Αργυρόπουλος (ΔΕ Διοικητικού)
    • 2623360777
    Πλατανιάς Νομού ΧανίωνΤμήμα Κοινωνικής Προστασίας Παιδείας και Πολιτισμού της Δ/νσης Διοικητικών Υπηρεσιών , Κοινωνικής Προστασίας, Παιδείας και Πολιτισμού
    • Γεώργιος Καμπουράκης (Προϊστάμενος Τμήματος)
    • 2821340009
    Πολυγύρου Νομού ΧαλκιδικήςΑυτοτελές Τμήμα Κοινωνικής Προστασίας Παιδείας και Πολιτισμιού
    • Σοφία Κενανίδου (Προϊσταμένη Τμήματος)
    • 2370021963
    Πρέβεζας Νομού ΠρεβέζηςΤμήμα Κοινωνικής Πολιτικής της Δ/νσης Κοινωνικής Προστασίας Παιδείας Διά Βίου Μάθησης και Πολιτισμου
    • Σταματία Χριστάκη (ΤΕ Νοσηλευτών)
    • 26782027523
    Πρεσπών Νομού ΦλώριναςΤμήμα Κοινωνικής Προστασίας, Παιδείας, Πολιτισμού και Τοπικής Οικονομικής Ανάπτυξης
    • Αναστάσιος Μιχαηλίδης (ΔΕ1 Διοικητικού)
    • 2835351302
    Προσοτσάνης Νομού ΔράμαςΤμήμα Ανοιχτής Προστασίας Ηλικιωμένων
    • Βασιλική Ιωαννίδου (Προϊσταμένη Τμήματος)
    • 2522022038
    Πυλαίας Χορτιάτη Νομού ΘεσσαλονίκηςΤμήμα Κοινωνικής Προστασίας της Διεύθυνσης Κοινωνικής Προστασίας και Εθελοντισμού
    • Φεβρωνία Παπαδοπούλου (Προϊσταμένη του Τμήματος Κοινωνικής Προστασίας και Εθελοντισμού)
    • Μαρία Μονοκρούσου (ΤΕ Κοινωνικών Λειτουργών)
    • 2310909216
    • 2310909216
    Πωγωνίου Νομού ΙωαννίνωνΓραφείο Δημάρχου
    • Κωνσταντίνος Καψάλης (Δήμαρχος)
    • 2653360150
    Πόρου Νομού ΑττικήςΑυτοτελές Γραφείο Κοινωνικής Προστασίας, Παιδείας και Πολιτισμού
    • Θεοφανία Δουζίνα (ΤΕ Κοινωνικών Λειτουργών)
    • 2298320520
    Πύδνας-Κολίνδδρου Νομού ΠιερίαςΑυτοτελές Τμήμα Κοινωνικής Προστασίας, Παιδείας και Πολιτισμού
    • Θωμάς Γκέκας (Αναπλ. Προϊστάμενο Τμήματος)
    • Χρυσούλα Στρατηγοπούλου (ΤΕ Κοινωνικών Λειτουργών)
    • Βικτώρια Αβραάμ (ΠΕ Κοινωνιολόγων)
    • 2353350119
    • 2353350215
    • 2353350129
    Πύλης Νομού ΤρικάλωνΓραφείο Δημάρχου
    • Γεώργιος Γώγος (ΔΕ 38 Διοικητικού)
    • 2434350125
    Πύλου Νέστορος Νομού ΜεσσήνίαςΔιεύθυνση Ανάπτυξης & Κοινωνικής Μέριμνας - Γραφείο Δημάρχου
    • Αναστασία Γιαλλελή (Προϊσταμένη Διεύθυνσης Ανάπτυξης & Κοινωνικής Μέριμνας)
    • Ελένη Παρασκευοπούλου (ΔΕ Διοικητικού)
    • 2723360230
    • 2723360202
    Πύργου Νομού ΗλείαςΤμήμα Κοινωνικής Πολιτκής και Πολιτικών ισότητας των φύλων της Δ/νσης Κοινωνικής Προστασίας και Υγείας
    • Ελισσάβετ Κωστοπούλου (ΤΕ Διοίκησης μονάδων Υγείας Πρόνοιας)
    • 2621031618
    Ρήγα Φεραίου Νομού ΜαγνησίαςΓραφείο Δημάρχου
    • Δημήτριος Νασίκας (Δήμαρχος)
    • 2425350211
    Ραφήνας-Πικερμίου Νομού ΑττικήςΓραφείο Δημάρχου
    • Ευάγγελος Μπουρνούς (Δήμαρχος)
    • Βασιλική Κλωστά (Πρϊσταμένη του Αυτοτελούς Τμήματος Κοινωνικής Προστασίας Παιδείας και Πολιτισμού)
    • 2294321070
    • 2106039550
    Ρεθύμνης Νομού ΡεθύμνηςΤμήμα Κοινωνικής Πολιτικής Δημόσιας Υγείας και Ισότητας της Διεύθυνσης Διοικητικών Υπηρεσιών
    • Αλεξάνδρα Βαονάκη (Προϊσταμένη Τμήματος)
    • Μιχαήλ Μπουρνέλης (ΤΕ Κοινωνικών Λειτουργών)
    • 2831021307
    Ρόδου Νομού ΔωδεκανήσουΔιεύθυνση Κοινωνικής Πολιτικής και Υγείας
    • Χριστίνα Καραγιάννη (Προϊσταμένη Προγραμματισμού και Οργάνωσης)
    • 2241043082
    Σάμης Νομού Κεφαλονιάς & ΙθάκηςΔ/νση Διοικητικών Υπηρεσιών
    • Σπυρίδων Παπαδάτος (Προϊστάμενος του Αυτοτελούς Γραφείου Κοινωνικής Προστασίας)
    • 2674360505
    Σίφνου Νομού ΚυκλάδωνΓραφείο Δημάρχου
    • Σπυριδούλα Φερεντίνου (ΠΕ1 Διοικητικού)
    • 2284360315
    • 2284360324
    Σαλαμίνας Νομού ΑττικήςΔιεύθυνση Κοινωνικών Υπηρεσιών
    • Κυριακή Μπετσάνη (Προϊσταμένη Πρόνοιας και Κοινωνικής Πολιτικής και Πολιτικών Ισότητας των φύλων)
    • Λευκοθέα Καρκαμπέση (ΤΕ Κοινωνικών Λειτουργών)
    • 2132027581
    • 2132027581
    Σαμοθράκης Νομού ΈβρουΓραφείο Δημάρχου
    • Ιουλία Παρσέλια (ΔΕ1 Οικονομικού)
    • 2551350800
    Σαρωνικού Νομού ΑττικήςΤμήμα Εξυπηρέτησης του Πολίτη, Πρόνοιας και Κοινωνικής Στήριξης και Προληπτικής Ιατρικής
    • Σοφία Δεμενεοπούλου (Νοσηλεύτρια)
    • 2299047289
    Σερίφου Νομού ΚυκλάδωνΑυτοτελές Τμήμα Διοικητικών Υπηρεσιών
    • Κωνσταντίνος Ρεβίνθης (Δήμαρχος)
    • 2281051210
    Σερβίων Νομού ΚοζάνηςΑυτοτελές Τμήμα Προσχολικής Αγωγής, Παιδείας, Κοινωνικής Μέριμνας, Πρόνοιας και Κοινωνικής Πολιτικής
    • Ελπίς Τσαντεκίδου, Ευαγγελία Κάγλατζη (ΤΕ Βρεφονηπιοκόμων Αναπλ. Προϊσταμένη, ΠΕ Ψυχολόγων)
    • 2464024093
    • 2464500561
    Σερρών Νομού ΣερρώνΤμήμα Δημόσιας Υγείας της Διεύθυνσης Κοινωνικής Προστασίας Υγείας Παιδείας και Πολιτισμού
    • Σεραφείμ Σύρογλου (Προϊστάμενος Τμήματος)
    • 2321350571
    Σητείας Νομού ΛασιθίουΑυτοτελές Τμήμα Κοινωνικής Προστασίας Παιδείας και Πολιτισμού
    • Αργυρώ Κολυδάκη (ΤΕ Κοινωνικών Λειτουργών)
    • 2843024263
    Σιθωνίας Νομού ΧαλκιδικήςΑυτοτελές Τμήμα Κοινωνικής Προστασίας, Παιδείας και πολιτισμού
    • Αναστασία Γρηγοριάδου και Πέτρος Καπράρας (Προϊσταμένη Τμήματος)
    • 2375031913
    • 2375350135
    Σικίνου Νομού ΚυκλάδωνΓραφείο Δημάρχου
    • Κωνσταντίνα Χαλκέα (Γραμματέας Ιδιαίτερου Γραφείου Δημάρχου)
    • 2286051238
    Σικυωνίων Νομού ΚορινθίαςΤμήμα Κοινωνικής Προστασίας, Παιδείας και Πολιτισμιού
    • Γεωργία Γκαβάγια (Προϊσταμένη Τμήματος)
    • Θεόδωρος Ασημακόπουλος (Προϊσταμενος της Δ/νσης Διοικητικών Υπηρεσιών)
    • 2742360117
    • 2742360131
    Σιντικής Νομού ΣερρώνΔιεύθυνση Διοικητικών και Οικονομικών Υπηρεσιών
    • Όλγα Κοσμίδου (Προϊσταμένη Διεύθυνσης)
    • 2323350211
    Σκιάθου Νομού ΜαγνησίαςΤμήμα Διοικητικών Υπηρεσιών
    • Γεώργιο Τσάμτσα (ΤΕ Φυσικοθεραπευτών)
    • 2427029761
    Σκοπέλου Νομού ΜαγνησίαςΑυτοτελές Τμήμα Κοινωνικής Προστασίας Παιδείας και Πολιτισμού
    • Μαρία Περίσση (ΤΕ Κοινωνικών Λειτουργών)
    • 2424023294
    • 2424022834
    Σκύδρας Νομού ΠέλλαςΑυτοτελές Τμήμα Κοινωνικής Προστασίας Παιδείας Πολιτισμού και Αθλητισμού
    • Γεωργία Μιχαηλίδου (ΤΕ Κοινωνικών Λειτουργών)
    • Μαρία Χαλκοπούλου (ΤΕ Τεχνολόγων Πολιτικών Μηχανικών)
    • 2381351877
    • 2381351863
    Σκύρου Νομού ΕυβοίαςΤμήμα Διοικητικού Οικονομικού
    • Μερσύνη Μανδηλαρά (Προϊσταμένη Τμήματος)
    • 2222350343
    Σουλίου Νομού ΘεσπρωτίαςΑυτοτελές Τμήμα Προστασίας, Παιδείας, Πολιτισμού, Αθλητισμιού και Νέας Γενιάς
    • Ελένη Τζοβάρα (ΤΕ Κοινωνικών Λειτουργών)
    • 2666022982
    Σουφλίου Νομού ΈβρουΑυτοτελές Τμήμα Κοινωνιικής Προστασίας, Προστασίας και Προαγωγής Δημόσιας Υγείας, Παιδείας, Διά Βίου Μάθησης και Πολιτισμού
    • Μαρίνος Ματζιάρας (ΤΕ Κοινωνικών Λειτουργών)
    • 2554023535
    Σοφάδων Νομού ΚαρδίτσαςΤμήμα Διοικητικών Υπηρεσιών, Γραφείο Δημοτικής Κατάστασης και Ληξιαρχείου
    • Όθων Τσουπαρόπούλος (ΔΕ Διοικητικού)
    • 2443353211
    Σπάρτης Νομού ΛακωνίαςΑυτοτελές Τμήμα Κοινωνικής Προστασίας, Παιδείας, Αθλητισμού και Πολιτισμιού
    • Βασιλική Μπάμπουλα (ΔΕ Διοικητικού)
    • 2731022226
    Σπατών Νομού ΑττικήςΤμήμα Εφαρμογής Προγραμμάτων Κοινωνικής Προστασίας της Διεύθυνσης Κοινωνικής Πολιτικής
    • Πολυξένη Τούντα (Τμηματάρχης)
    • Φωτεινή Σαμιώτη (ΠΕ Ψυχολόγων)
    • 2294088088
    • 2144049452
    Σπετσών Νομού ΑττικήςΔ/νση Διοικητικών και Οικονομικών Υπηρεσιών
    • Κω/νος Βελιώτης (Προϊστάμενος)
    • 2298320022
    Στυλίδας Νομού ΦθιώτιδαςΑυτοτελές τμήμα Κοινωνικής Προστασίας, Παιδείας, και Πολιτισμού
    • Τριανταφυλλιά Πάστρα (ΠΕ Διοικητικού)
    • 2238350118
    Σφακίων Νομού ΧανίωνΓραφείο Δημάρχου
    • Μανούσος Χιωτάκης (Δήμαρχος)
    • 2825340021
    Σύμης Νομού ΔωδεκανήσουΑυτοτελές Γραφείο Κοινωνικής Προστασίας, Παιδείας και Πολιτισμού
    • Ειρήνη Πετρίδη (ΤΕ Κοινωνικών Λειτουργών)
    • 2646360417
    Σύρου-Ερμούπολης Νομού ΚυκλάδωνΤμήμα Κοινωνικής Προστασίας
    • Απόστολος Μάρης (Αναπλ. Προϊσταμένος Τμήματος)
    • 2281081001
    Τήλου Νομού ΔωδεκανήσουΑυτοτελές Τμήμα Τεχνικών Υπηρεσιών-Περιβάλλοντος και Καθαριότητας
    • Σεβαστή Αττιτή (Προϊσταμένη Τμήματος)
    • Λεωνίδας Τερζής (ΔΕ Κλάδου Διοκητικών Γραμματέων)
    • 2246360500
    • 2246360511
    Τήνου Νομού ΚυκλάδωνΓραφείο Δημάρχου
    • Λαμπρινή Απέργη (ΔΕ Διοικητικού)
    • 2283360106
    • 2283360112
    Τανάγρα Νομού ΒοιωτίαςΑυτοτελές Τμήμα Κοινωνικής Προστασίας, Παιδείας-Πολιτισμού
    • Ελένη Γιαννακού (Προϊσταμένη Τμήματος)
    • 2262057319
    Τεμπών Νομού ΛάρισαςΑυτοτελές Τμήμα Οικονομικών Υπηρεσιών
    • Αικατερίνη Βλάχου (ΔΕ Διοκητικού Λογιστικού)
    • 2495350401
    Τοπείρου Νομού ΞάνθηςΤμήμα Κοινωνικής Προστασίας Παιδείας και Πολιτισμού
    • Θεοδούλη Καλπάκη (Προϊσταμένη Τμήματος)
    • 2541352606
    Τρίπολης Νομού ΑρκαδίαςΤμήμα Κοινωνικής Πολιτικής και Ισότητας των Φύλων
    • Κωνσταντίνα Τσιώση (Προϊσταμένη Τμήματος)
    • 2713600418
    • 2713600419
    Τρικκαίων Νομού ΤρικάλωνΤμήμα Κοινωικών Πολιτικών και Δημόσιας Υγείας της Διεύθυνσης Κοινωνικής Μέριμνας
    • Βαρβάρα Ντάκου (Προϊσταμένη Τμήματος)
    • Μαρία Χριστοφοράκη (ΤΕ Κοινωνικών Λειτουργών)
    • 2431063202
    • 2431063216
    Τριφυλίας Νομού ΜεσσηνίαςΚ.Ε.Π.Π.Α.ΠΕ.ΔΗ.Τ-Τομέας Αλληλεγγύης
    • Φωτεινή Στυλιανού (Αναπλ. Προϊσταμένη της Κ.Ε.Π.Π.Α.ΠΕ.ΔΗ.Τ - Τομέας Αλληλεγγύης)
    • 2761360025
    Τροιζήνας-Μεθάνων Νομού ΑττικήςΑυτοτελές Τμήμα Διοικητικών Υπηρεσιών
    • Ευάγγελος Κόλλιας (ΔΕ1 Διοικητικού)
    • Ευαγγελία Παπαχρήστου (ΔΕ38 Διοικητικού)
    • 2298042211
    • 2298043738
    Τυρνάβου Νομού ΛάρισαςΤμήμα Κοινωνικής Πολιτικής, Πολιτισμού και Παιδείας
    • Θεόδωρος Χατζηματός (Προϊστάμενος Τμήματος)
    • 2492350127
    Φαιστού Νομού ΗρακλείουΑυτοτελές Τμήμα Κοινωνικής Προστασίας, Υγείας, Παιδείας, Αθλητισμού
    • Μιχαήλ Πρίντεζης (ΤΕ Κοινωνικών Λειτουργών)
    • 2892340217
    Φαρκαδόνας Νομού ΤρικάλωνΓραφείο Δημάρχου
    • Σπυρίδων Αγναντής (Δήμαρχος)
    • 2433350036
    Φαρσάλων Νομού ΛάρισαςΔιεύθυνση Τεχνικών Υπηρεσιών-Πολεοδομίας, Περιβάλλοντος
    • Αναστάσιος Λιαπής (Προϊστάμενος Διέυθυνσης)
    • 2491350138
    Φιλιατών Νομού ΘεσπρωτίαςΑυτοτελές Τμήμα Κοινωνικής Προστασίας Παδείας Πολιτισμού Αθλητισμού και Νέας Γενιάς
    • Δαμιανός Θεολόγου (ΠΕ Δασολόγων)
    • 2664360166
    Φιλοθέης Ψυχικού Νομού ΑττικήςΔ/νση Κοινωνικής Προστασίας, Παιδείας Πολιτισμού και Αθλητισμού
    • Παύλος Τσιμογιάννης (ΤΕ Κοινωνικών Λειτουργών)
    • 2132014600
    Φλώρινας Νομού ΦλώριναςΔιεύθυνση Κοινωνικής Προστασίας, Παιδείας-Πολιτισμού και Τουρισμού
    • Αθανάσιος Κάτης (ΠΕ Διοικητικού Προϊστάμενος Διεύθυνσης)
    • 2385044514
    Φολέγανδρου Νομού ΚυκλάδωνΓραφείο Δημάρχου
    • Ευθαλία Παπαδοπούλου (Δήμαρχος)
    • 2286041416
    Φούρνων Κορσέων Νομού ΣάμουΓραφείο Διοικητικών Υπηρεσιών
    • Σπυρίδων Τρικεριώτης (ΔΕ1 Διοικητικοί)
    • Γραμματική Γλαρού (ΔΕ1 Διοικητικοί)
    • 2275350613
    • 2275350614
    Φυλής Νομού ΑττικήςΔ/νση Κοινωνικής Προστασίας Παιδείας και Πολιτισμού
    • Ιωάννης Τέγος (Προϊστάμενος Διεύθυνσης)
    • Γεώργιος Αντωνόπουλος (Αναπλ.Δήμαρχος)
    • Γαρυφαλλιά Κοσμά (ΠΕ Διοικητικού)
    • 2114115223
    Χάλκης Νομού ΔωδεκανήσουΑυτοτελές γραφείο Τεχνικών Υπηρεσιών και Περιβάλλοντος
    • Αντώνιος Φαναράκης (ΤΕ Πολιτικός Μηχανικός Προϊστάμενος Τεχνικών Υπηρεσιών και Περιβάλλοντος)
    • 2246360212
    Χίου Νομού ΧίουΤμήμα Κοινωνικής Πολιτικής και Πολιτικών Ισότητας των Φύλων της Δ/νσης Κοινωνικής Προστασίας Παιδείας και Πολιτισμού
    • Μαριγώ Κολοκυθιά (Αναπλ. Προϊσταμένη Τμήματος)
    • 22713500512
    Χαλανδρίου Νομού ΑττιικήςΔ/νση Κοινωνικής Μέριμνας
    • Ευσταθία Γκουβάτσου (ΠΕ Κοινωνιολόγων)
    • Εμμανουήλ Σπιταδάκης (ΤΕ Κοινωνικών Λειτουργών)
    • 2106899911
    • 2106899944
    • 2106899930
    Χαλκηδόνος Νομού ΘεσσαλονίκηςΔιεύθυνση Τεχνικής Υπηρεσιών
    • Μαρία Παπαγεωργίου (Αρχιτέκτων-Μηχανικός)
    • 2391330165
    Χαλκιδέων Νομού ΕυβοίαςΤμήμα Πρόνοιας
    • Μαρία Ραβανού (ΠΕ Διοικητικού)
    • 2221060152
    Χανίων Νομού ΧανίωνΤμήμα Κοινωνικής Πολιτικής Προστασίας ΑμεΑ και Ισότητας της Δ/νσης Κοινωνικής Προστασίας, Παιδείας, Αθλητισμού και Πολιτισμού
    • Ειρήνη Καντεράκη (ΤΕ Κοινωνικών Λειτουργών)
    • 2821341695
    Χαϊδαρίου Νομού ΑττικήςΔ/νση Κοινωνικής Μέριμνας, και Αλληλεγγύης
    • Μιχαήλ Κοκάρας (ΠΕ Ψυχολόγων)
    • 2132047249
    Χερσονήσου Νομού ΗρακλείουΔιεύθυνση Διοικητικών Υπηρεσιών και Τμήμα Κοινωνικής Προστασίας, Παιδείας και Πολιτισμού
    • Νικόλαος Βασιλάκης (Προϊστάμενος Διεύθυνσης)
    • Ελίζα Ιατράκη (Αναπλ. Προϊσταμένη Τμήματος)
    • 2813404652
    • 2897340035
    • 2897340045
    Ωραιόκαστρου Νομού ΘεσσαλονίκηςΓραφείο Δημάρχου
    • Κυριακή Τσουκαλά (Γραμματέας Ιδιαίτερου Γραφείου Δημάρχου)
    • 2313304002
    Ωρωπού Νομού ΑττικήςΔ/νση Προγραμματισμού Πληροφορικής, Ανάπτυξης & Κοινωνικής Προστασίας
    • Χριστίνα Φωτοπούλου (Προϊσταμένη Διεύθυνσης)
    • 2295320391